WPLED80/480
SKU:
WPLED80/480
Weight:
17.70 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
Wattage:
80W
Lumens:
9958
Efficacy:
118.7
CRI:
72
Wattage:
83.9W
Voltage:
480V
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
80W
CRI:
72
Constant Current
83.9W