WPLEDFC52Y/480/PCS4
SKU:
WPLEDFC52Y/480/PCS4
Weight:
17.60 LBS
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Wattage:
52W
Lumens:
7286
Efficacy:
126
CRI:
72
Wattage:
57.8W
Voltage:
480V
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
52W
Lumens:
7286
Efficacy:
126
CRI:
72
Constant Current
57.8W