Lpack Wallpack 125W Type IV Cool LED 120V/ 277V Pct Bz, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, WPLED4T125/PCT | RAB
SKU:
WPLED4T125/PCT
Weight:
34.75 LBS
Voltage:
277V
Wattage:
125W
Color Temperature:
5000K
Voltage:
277V
Wattage:
125W
Color Temperature:
5000K
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT