SHARK2M-18W/D10
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SHARK2M-18W/D10
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
7.50 LBS
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Spec Sheet
Instructions:
Instructions
Wattage:
18W
Lumens:
2307
Efficacy:
115.3 lm/W
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
V120:
0.16A
V208:
0.10A
V240:
0.09A
V277:
0.08A
Wattage:
20W
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
18W
Lumens:
2307
Efficacy:
115.3 lm/W
CRI:
84
Rated Hours:
100,000 Hours
Type:
Constant Current
V120:
0.16A
V208:
0.10A
V240:
0.09A
V277:
0.08A
20W