LED Wraparound, 50 Watt, 5250 Lumens, 5000 Kelvin, Integrated LED Strips, 49.0" x 11.2" x 2.5", , 300WRD1-50W-5000K | Sunpark Electronics
Sunpark Electronics
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
300WRD1-50W-5000K
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
10.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
300W
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Wattage:
300W
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Adding to cart… The item has been added
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 1(888)3-2-LIGHT