led track lights | TR1-R-10W-WH-40K | Options Available: | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
TR1-R-10W-WH-40K
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
100-240V
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Wattage:
10W
THD%:
PC Lens
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
100-240V
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Wattage:
10W
THD%:
PC Lens
Adding to cart… The item has been added
:: Wattage: 10W
:: Voltage: 100V~240V AC, 50/60Hz 0.08A