SKU:
SCX-3FT-30W-30K-D
Calculated at Checkout
Size/Length:
3'
Color Temperature:
3000K
IP Rating:
IP54
Wattage:
30W
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Size/Length:
3'
Color Temperature:
3000K
IP Rating:
IP54
Wattage:
30W
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Adding to cart… The item has been added
:: Voltage: 120~277VAC 50/60Hz
:: Ambient Temperature: -13°F~104°F
:: Dimmable: 0~10V dimmable