Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SCX-2FT-20W-50K-D
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP54
Wattage:
20W
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
5000K
CRI:
80
IP Rating:
IP54
Wattage:
20W
Dimmable:
Yes
THD%:
Frosted Polycarbonate
Adding to cart… The item has been added
:: Voltage: 120~277VAC 50/60Hz
:: Ambient Temperature: -13°F~104°F
:: Dimmable: 0~10V dimmable