LED LINEAR VAPOR TIGHT 4FT 75W 9375 LUMENS 4000K UL DLC DIM Housing: Polycarbonate with stainless steel clamps | LLVT-4FT-75W-40K-D | Options Available: | Westgate
Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
LLVT-4FT-75W-40K-D
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
1,335.10 LBS
Color Temperature:
4000K
Size/Length:
4'
Voltage:
120-277V
IP Rating:
Wet Locations
Wattage:
75W
Dimmable:
Yes
Color Temperature:
4000K
Size/Length:
4'
Voltage:
120-277V
IP Rating:
Wet Locations
Wattage:
75W
Dimmable:
Yes
Call for price
:: Housing: Polycarbonate
:: Lens: Opal PC
:: With steel clamps
:: Input Voltage: 120V~277V AC
:: Dimmable (0~10V dimming)