Westgate
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CDL2-80NW
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
784.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
CRI:
80
IP Rating:
IP65
Wattage:
80W
Spec Sheet:
View PDF
Voltage:
120-277V
CRI:
80
IP Rating:
IP65
Wattage:
80W
Adding to cart… The item has been added
:: Housing: Die-cast aluminum with prismatic polycarbonate lens redesigned for LED
:: 1/2" threaded hubs located on two sides of the housing
:: Voltage: 120~277V; 60Hz AC
:: CRI: 80
:: Power Factor: 90%