WPLED26Y/E
SKU:
WPLED26Y/E
Weight:
14.00 LBS
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
Wattage:
26W
Lumens:
3749
Efficacy:
128.8 lm/W
CRI:
70
Constant Current
V120:
0.22A
V208:
0.13A
V240:
0.11A
V277:
0.10A
Wattage:
29.1W
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
3000K
Color:
Bronze
26W
Lumens:
3749
Efficacy:
128.8 lm/W
CRI:
70
Constant Current
V120:
0.22A
V208:
0.13A
V240:
0.11A
V277:
0.10A
29.1W
Call for price
Electrical
DriverConstant Current, Class 2, 120-277V, 50/60Hz, 120V: 0.22A, 208V: 0.13A, 240V: 0.11A, 277V 0.10A