Lbackup FFLED 18W Cool LED Emergy Batt 120V - 277V Bronze, 5000K (Cool), 100000 Hour Life, FFLED18/E | RAB
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FFLED18/E
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
5.75 LBS
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
Voltage:
277V
sub-tech:
LED
Color Temperature:
5000K
Color:
Bronze
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT