Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-WLED22PS-2B-8CSA-VDIM
UPC:
Weight:
4.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
22W / 14W / 9W
Voltage:
120-277V
Lumens:
3000
Color Temperature:
3500K/4000K/5000K
Dimmable:
Yes
Lens Type:
Frosted
Integrated Led:
Yes
Wattage:
22W / 14W / 9W