Keystone Technologies KT-LED63HID-H-EX39-8xx-D 63W, 9200 Lumen, 250W MH Equiv., IP64, Rot. Mogul Base
SKU:
KT-LED63HID-H-EX39-8xx-D
Wattage:
50W
Wattage:
50W
Call for price