Keystone Technologies KT-LED5.5FCA11-E12-930-C 60W Equiv., 5.5W, 500 Lumen, CA11, E12, ³90 CRI, Dimmable 27k/3k Edison Light Bulbs
SKU:
KT-LED5.5FCA11-E12-930-C
UPC:
Wattage:
60W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Voltage:
120V
Beam Angle:
360
Bulb Shape:
E12 Candelabra Screw
Base Type:
CA11
Wattage:
60W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Voltage:
120V
Beam Angle:
360
Bulb Shape:
E12 Candelabra Screw
Base Type:
CA11
Adding to cart… The item has been added
Keystone Technologies KT-LED5.5FCA11-E12-930-C 60W Equiv., 5.5W, 500 Lumen, CA11, E12, ³90 CRI, Dimmable 27k/3k Edison Light Bulbs Price represents single unit pricing, unless othewise specified. Contact us for case quantity price breaks!