Keystone Technologies KT-LED4.5FG16-E12-930-C 40W Equiv., 4.5W, 350 Lumen, G16, E12, ³90 CRI, Dimmable 27k/3k/5k Decorative Light Bulbs
SKU:
KT-LED4.5FG16-E12-930-C
UPC:
Wattage:
40W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Voltage:
120V
Beam Angle:
360
Bulb Shape:
E12 Candelabra Screw
Base Type:
G16.5
Wattage:
40W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K
CRI:
90
Voltage:
120V
Beam Angle:
360
Bulb Shape:
E12 Candelabra Screw
Base Type:
G16.5
Adding to cart… The item has been added
Keystone Technologies KT-LED4.5FG16-E12-930-C 40W Equiv., 4.5W, 350 Lumen, G16, E12, ³90 CRI, Dimmable 27k/3k/5k Decorative Light Bulbs Price represents single unit pricing, unless othewise specified. Contact us for case quantity price breaks!