Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-LED110PSHID-H-EX39-8CSB-D
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
110W / 95W / 75W
Beam Angle:
180
Bulb Shape:
EX39 Extended Mogul Screw
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
110W / 95W / 75W