Keystone Technologies 5.5-in 16W LED Light Engine, 1670 lm, 120V, 4000K | KT-RKIT16AC-5C-840-FDIM-IP
SKU:
KT-RKIT16AC-5C-840-FDIM-IP
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.40 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Voltage:
120V
Wattage:
16W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Voltage:
120V
Wattage:
16W
Adding to cart… The item has been added
AC LED Light Engine, 5.5" Round, 16W, 80 CRI, 4000K, 120V Input, Phase Control Dimming, Individual Pack. KT-RKIT16AC-5C-840-FDIM-IP | Keystone Technologies