Keystone Technologies 14/19/24W Flat Bollard Head w/ Cone & PC, 120V-277V, CCT Select, BK | KT-BLED24PS-1B-UNV-8CSB-VDIM-B
Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-BLED24PS-1B-UNV-8CSB-VDIM-B
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
14W, 19W, 24W
Beam Angle:
360
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
14W, 19W, 24W