Keystone Technologies 14/19/24W Decorative Bollard Head w/ PC, 120V-277V, CCT Select, BZ | KT-BLED24PS-3C-UNV-8CSB-VDIM
Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-BLED24PS-3C-UNV-8CSB-VDIM
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
1.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
Voltage:
120-277V
Wattage:
14W, 19W, 24W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
3000K/4000K/5000K
Voltage:
120-277V
Wattage:
14W, 19W, 24W