Keystone Technologies 108-in 24W LED Sign Tube, Single, R17d, 120V-277V, CCT Select, Clear | KT-LED24T8-108P1SO-8CSK-DX2
SKU:
KT-LED24T8-108P1SO-8CSK-DX2
UPC:
Weight:
6.00 LBS
View PDF
Color Temperature:
4000K/5000K/6500K
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
24W
Beam Angle:
180
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
4000K/5000K/6500K
CRI:
80
Voltage:
120-277V
Wattage:
24W
Beam Angle:
180
Adding to cart… The item has been added
108in 24W LED Sign Tube, Single Sided, Clear Optical Lens, Color Select (3CCT-4000/5000/6500K), Double & Single Ended, Rotatable R17d End Caps, 120-277V Input. KT-LED24T8-108P1SO-8CSK-DX2 | Keystone Technologies