Keystone 3 Inch Circular LED Baffled Wafer Downlight 6.5W CCT Selectable 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K 90 CRI 120V Phase Dimming Remote Driver (KT-WDLED6.5-3BB-9CSF-FDIM) | Keystone Technologies
Keystone Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
KT-WDLED6.5-3BB-9CSF-FDIM
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
2700-5000 Selectable
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
2700-5000 Selectable
Adding to cart… The item has been added
3in Circular LED Baffled Wafer Downlight feat. Color Select, 6.5W, 2700/ 3000/ 3500/ 4000/ 5000K, 90CRI, 120V Input, Phase Dimming, Remote Driver. KT-WDLED6.5-3BB-9CSF-FDIM | Keystone Technologies