SKU:
VOL24R/PS49/840/UD
Weight:
0.00 LBS
Lumens:
3,700/4,400/5,000/6,300 lm
Wattage:
29W / 34W / 39W / 49W
Color Temperature:
4000K
Voltage:
120-277V
THD:
<20%
Order Code:
11057
Lumens:
3,700/4,400/5,000/6,300 lm
Wattage:
29W / 34W / 39W / 49W
Color Temperature:
4000K
120
120-277V
AC
THD:
<20%