SKU:
VOL24/PS50/850/HD
Weight:
18.00 LBS
Instruction Sheet
Sell Sheet
Lumens:
4,000/5,000/6,250 lm
Wattage:
32W / 40W / 50W
Color Temperature:
5000K
Voltage:
120-347V
THD:
<20%
Order Code:
10998
Sell Sheet
Lumens:
4,000/5,000/6,250 lm
Wattage:
32W / 40W / 50W
Color Temperature:
5000K
120
120-347V
AC
THD:
<20%