EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VOL22R/PS39/840/UD
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
8.37 LBS
Minimum Purchase:
1 unit
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
Spec Sheet
Instruction Sheet:
Instruction Sheet
Sell Sheet
Lumens:
2,500/3,100/4,100/5,000 lm
Efficacy:
130 lm/W
Wattage:
19W / 24W / 32W / 39W
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Rated Hours:
50,000
Beam Angle:
120
Voltage:
120-277V
Voltage:
AC
THD:
<20%
Dimmable:
Yes
Order Code:
11053
Sell Sheet
Lumens:
2,500/3,100/4,100/5,000 lm
Efficacy:
130 lm/W
Wattage:
19W / 24W / 32W / 39W
Color Temperature:
4000K
CRI:
80
Rated Hours:
Beam Angle:
120
120-277V
AC
THD:
<20%