Hardware Resources P106-R 3" Center-to-Center Vienna Retail Packaged Cabinet Pull
Description The raised spoon foot detail of this 5-1/16" overall length pull from Vienna provides stately appeal that brings cozy charisma to any space. Available in two beautiful finishes.
Features | FEATURES |
| Perfect for Kitchens, Baths, Closets, and Furniture |
| Individually wrapped to protect the product from damage |
| Twenty 1" screws included |
| Lifetime Warranty |
Notes | NOTES |
| Full Carton Count | 24 |
| Inner Carton Count | 4 |
Details | Item Number | P106-R |
| Collection | Retail Pack Hardware |
| Brand | Elements |
| Center to Center | 3" |
| Overall Length | 5-1/16" |
| Width | 9/16" |
| Foot Length | 1-1/8" |
| Foot Width | 9/16" |
| Projection | 15/16" |
| Clearance | 11/16" |