| FEATURES |
|---|
| NOTES | |
|---|---|
| Full Carton Count | 1 |
| Inner Carton Count | 1 |
| Item Number | HR410 |
|---|---|
| Brand | Hardware Resources |
| Finish | Clear |
| Overall Length | 2-5/8" |
| Width | 2-5/8" |
| Depth | 3/4" |
| Material | Plastic |
| UPC Code | 840002514118 |
| Warranty |
Ceiling Lights
Decorative Indoor Lighting
High Bay & Low Bay Lighting
Linear & Strip Lighting
Panel & Troffer Lighting
Specialty Indoor Lighting
Wall Packs & Building Lighting
Flood & Spot Lighting
Area & Parking Lot Lighting
Landscape & Path Lighting
Decorative Outdoor Lighting
Specialty Outdoor Lighting
LED Light Bulbs
Fluorescent & CFL
Incandescent & Halogen
Electrical Components
Controls & Sensors
Tools & Safety
Transformers
Mounting & Hardware
| FEATURES |
|---|
| NOTES | |
|---|---|
| Full Carton Count | 1 |
| Inner Carton Count | 1 |
| Item Number | HR410 |
|---|---|
| Brand | Hardware Resources |
| Finish | Clear |
| Overall Length | 2-5/8" |
| Width | 2-5/8" |
| Depth | 3/4" |
| Material | Plastic |
| UPC Code | 840002514118 |
| Warranty |
Hardware Resources
SKU: HARDWARE-103841BN
Hardware Resources
SKU: HARDWARE-418BN
Hardware Resources
SKU: HARDWARE-MH1625
Hardware Resources
SKU: HARDWARE-1707BLK
Hardware Resources
SKU: HARDWARE-1401ZN
© Lightingandsupplies.com | Sitemap