Hardware Resources DBE1018-GRY Belfast Designer Grey Display Board
Description The soft arch and distinctive angles of this pull collection from Belfast is a monumental work of art. Five individual streamlined pull shapes make up this collection from Elements, and will complement your contemporary or transitional home with it's minimalist design. Available in four modern finishes.
Features | FEATURES |
| Showcases a selection of hardware and finishes available |
| Designed to fit on the DISPLAY-18 or DISPLAY-36. |
| Can also mount on the wall (DBWM) or on slat wall (DBSWM) |
| Contemporary Designer Grey finish |
Notes | NOTES |
| Full Carton Count | 5 |
| Inner Carton Count | 1 |
Details | Item Number | DBE1018-GRY |
| Collection | Belfast |
| Brand | Elements |
| Finish | Grey |
| Height | 11" |
| Width | 16" |
| Depth | 1/2" |
| Style | Contemporary |