Halco Lighting Technologies SAL-300-T5-50-H-7PR 100189 SekTor Area Light 300W Type 5 5000K 347 480 VAC 7 Pin Receptacle Photocell
SKU:
SAL-300-T5-50-H-7PR
Voltage:
480V
Wattage:
300W
Voltage:
480V
Wattage:
300W
Adding to cart… The item has been added