Halco Lighting Technologies SAL-240-T2-40-H 100116 SekTor Area Light 240W Type 2 4000K 347 480 VAC
SKU:
SAL-240-T2-40-H
Voltage:
480V
Wattage:
240W
Voltage:
480V
Wattage:
240W
Adding to cart… The item has been added