Halco Lighting Technologies SAL-200-T5-40-H-7PR 100184 SekTor Area Light 200W Type 5 4000K 347 480 VAC 7 Pin Receptacle Photocell
SKU:
SAL-200-T5-40-H-7PR
Voltage:
480V
Wattage:
200W
Voltage:
480V
Wattage:
200W
Adding to cart… The item has been added