Halco Lighting Technologies SAL-200-T3-50-H-7PR 100165 SekTor Area Light 200W Type 3 5000K 347 480 VAC 7 Pin Reeceptacle With Photocell
Halco Lighting Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SAL-200-T3-50-H-7PR
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
CRI:
70
Voltage:
480V
Wattage:
200W
CRI:
70
Voltage:
480V
Wattage:
200W
Adding to cart… The item has been added