Halco Lighting Technologies HID54-CS-EX39-LED HID LED Retrofit, 54W, Color Selectable 3000/4000/5000K EX39 Base
Halco Lighting Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HID54-CS-EX39-LED
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
83
Voltage:
100-277V
Wattage:
36W / 45W / 54W
Beam Angle:
280
Spec Sheet:
View PDF
CRI:
83
Voltage:
100-277V
Wattage:
36W / 45W / 54W
Beam Angle:
280
Adding to cart… The item has been added
Shop Halco Lighting Technologies HID54-CS-EX39-LED HID LED Retrofit, 54W, Color Selectable 3000/4000/5000K EX39 Base online now! Shop replacement light bulbs, fixtures and more from Halco Lighting Technologies! Product Number: 82368