Halco Lighting Technologies FM-DR14-20-CS ProLED Select Flush Mount Double Ring 14" 20W Selectable CCT 120V Dimmable
Halco Lighting Technologies
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FM-DR14-20-CS
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI:
80
Voltage:
120V
Wattage:
20W
Spec Sheet:
View PDF
Color Temperature:
2700K/3000K/3500K/4000K/5000K
CRI:
80
Voltage:
120V
Wattage:
20W
Adding to cart… The item has been added