Green Creative 5.5FB11DIM/927/R WET Location rated B11 E12 5.5W T20 FILAMENT High CRI 90 120V Dimmable Clear
Green Creative
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
5.5FB11DIM/927/R
UPC:
7.90492E+11
Weight:
0.00 LBS
Color Temperature:
2700K
Wattage:
60W
Lumens:
500
Color Temperature:
2700K
Wattage:
60W
Lumens:
500
Call for price
Green Creative 5.5FB11DIM/927/R WET Location rated B11 E12 5.5W T20 FILAMENT High CRI 90 120V Dimmable Clear. Product #: 36064