Green Creative 36205 MR16 GU5.3 6.5W JA8 / T20 High CRI 92 12V Dimmable | 6.5MR16DIM/930NF25
Green Creative
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
6.5MR16DIM/930NF25
UPC:
Availability:
Usually ships within 1 week
Weight:
0.00 LBS
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
500
Color Temperature:
3000K
Wattage:
6.5W
Beam Angle:
25
Base Type:
GU5.3 (5.3mm) Bi-Pin
Spec Sheet:
View PDF
Lumens:
500
Color Temperature:
3000K
Wattage:
6.5W
Beam Angle:
25
Base Type:
GU5.3 (5.3mm) Bi-Pin
Call for price
MR16 GU5.3 6.5W JA8 / T20 High CRI 92 12V Dimmable. 6.5MR16DIM/930NF25 | Green Creative