Green Creative 13.5PAR38DIM/830NF25/N PAR38 E26 13.5W Wet Location 120V Dimmable
Green Creative
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
13.5PAR38DIM/830NF25/N
UPC:
7.90492E+11
Weight:
0.00 LBS
Color Temperature:
3000K
Wattage:
120W
Lumens:
1280
Color Temperature:
3000K
Wattage:
120W
Lumens:
1280
Call for price
Green Creative 13.5PAR38DIM/830NF25/N PAR38 E26 13.5W Wet Location 120V Dimmable . Product #: 34945