Green Creative 11PAR30SNDIM/930FL40 PAR30SN E26 11W REFINE Series High CRI 95120V Dimmable
Green Creative
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
11PAR30SNDIM/930FL40
UPC:
7.90492E+11
Weight:
0.00 LBS
Color Temperature:
3000K
Wattage:
75W
Lumens:
990
Color Temperature:
3000K
Wattage:
75W
Lumens:
990
Call for price
Green Creative 11PAR30SNDIM/930FL40 PAR30SN E26 11W REFINE Series High CRI 95120V Dimmable. Product #: 34911