Gardco PPT-196L-450-NW-G2-5-EBPC PureForm Post Top, Comfort Optics, 196 LEDs, 450mA (22W), Neutral White, Type 5, with 18W Emergency - 178 lm/W
Signify
- SKU:
- SIG-PPT-196L-450-NW-G2-5-EBPC
- Weight:
- 0.00 LBS