Gardco PPT-196L-1675-NW-G2-1-EBPC PureForm Post Top, Comfort Optics, 196 LEDs, 1675mA (75W), Neutral White, Type 1, with 18W Emergency - 156 lm/W
Signify
- SKU:
- SIG-PPT-196L-1675-NW-G2-1-EBPC
- Weight:
- 0.00 LBS