Gardco P34-96L-900-CW-G2-5W PureForm Arm Mount, Large, Precision optics, 96 LEDs, 900mA (265W), Cool White, Type 5W - 122 lm/W
Signify
- SKU:
- SIG-P34-96L-900-CW-G2-5W
- Weight:
- 0.00 LBS