Gardco P26-48L-400-CW-G2-5W PureForm Arm Mount, Medium, Precision optics, 48 LEDs, 400mA (60W), Cool White, Type 5W - 142 lm/W
Signify
- SKU:
- SIG-P26-48L-400-CW-G2-5W
- Weight:
- 0.00 LBS