Galaxy Lighting L305561BK024A4 10" ROUND MARINE LT BK LED 24W 3000K 347V
Galaxy Lighting
- SKU:
- L305561BK024A4
- Weight:
- 0.00 LBS
Model No.
L305561BK024A4
Category1
Outdoor Lighting, Outdoor Wall Mounts
Category2
Collection
Finish
Black
Glass/Shade
Frosted Glass
Fixture Material
Aluminum & Glass
Diameter
10.25"D
Length
Width
Height
Extension
6.5"E
Overal Height
Arm Length
Lamp Quantity
Lamp Wattage
24W