Galaxy Lighting L305111SA016A4 10" ROUND MARINE LT SALED 16W 3000K 347V
Galaxy Lighting
- SKU:
- L305111SA016A4
- Weight:
- 0.00 LBS
Model No.
L305111SA016A4
Category1
Outdoor Lighting, Outdoor Wall Mounts
Category2
Outdoor Lighting, Outdoor Ceiling Mounts
Collection
Finish
Satin Aluminum
Glass/Shade
Frosted Glass
Fixture Material
Aluminum & Glass
Diameter
10.25"D
Length
Width
Height
Extension
6.25"E
Overal Height
Arm Length
Lamp Quantity
Lamp Wattage
16W