Flood 78W Neutral LED 6Hx 4V 120V Pc Slipfitter White, 4000K (Neutral), 100000 Hour Life, CANVAS78SFNW/PC | RAB
RAB Lighting
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
CANVAS78SFNW/PC
Availability:
Usually ships within 1 week.
Weight:
26.60 LBS
sub-tech:
LED
Color Temperature:
4000K
Mounts:
Slipfitter
Color:
White
sub-tech:
LED
Color Temperature:
4000K
Mounts:
Slipfitter
Color:
White
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT