Falkor FI-DOWN-4-12W-3CCT 9 SERIES - LED Tunable Commercial Down Light, 4-inch, Select (6W, 8W, 12W), Select (3000K, 4000K, 5000K), White, Frosted PC Lens*
Falkor
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FI-DOWN-4-12W-3CCT
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
6W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
Lumens:
600
Wattage:
6W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
Lumens:
600
Adding to cart… The item has been added
Falkor MHB02 67W MHB02 SERIES - LED UFO Low Bay, 67W, White, Frosted PC Lens* 5yr/50K Warranty