Falkor E2-R10-30/40/60/80W-30/40/50KCT 12 SERIES - LED Tunable Full Cutoff Wall Pack, Select (30W, 40W, 60W, 80W), Select (3000K, 4000K, 5000K), Dark Bronze, Clear PC Lens*
Falkor
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
E2-R10-30/40/60/80W-30/40/50KCT
Weight:
0.00 LBS
Shipping:
Calculated at Checkout
Wattage:
90W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
Lumens:
3900
Wattage:
90W
Voltage:
120-277V
Color Temperature:
3000K
Lumens:
3900
Adding to cart… The item has been added
Falkor MHB05 250W HEAVY DUTY SERIES - LED UFO High Bay, 250W, Dark Bronze, Clear PC Lens* 10yr/100K Warranty