Euri Lighting EA21-2100-2 LED A21 100W Non-dim/Non-ES Plastic Frosted Light Bulbs
Euri Lighting
- SKU:
- EA21-2100-2
- Weight:
- 0.00 LBS
A21 / Directional / LED Light Bulb / Non-Dimmable / 14 W / 120 V / 1521 lm / 150¡ / 3000 K / 80 CRI / 108 lm/W / 0.5 pf / 0.2 A / E26 Base / 15,000 Hrs. / Damp Rated / UL / Frosted Plastic Lens / 3 Yrs. Limited Warranty / Value-Pack (Qty. 2)