Emergency Backup Battery 13.7W, 120-277V, 274-685Ma, 20-50V, FHSCP-UNV-13.7WL | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FHSCP-UNV-13.7WL
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
3.59 LBS
Voltage:
277V
Voltage:
277V
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
Emergency Backup Battery 13.7W, 120-277V, 274-685mA, 20-50V
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: FHSCP-UNV-13.7WL
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293098528
  • Dimensions: height 45 mm, width 140 mm, length 570 mm