Downlight Kit 6In. 18W 1250Lm 90CRI 5000K Dim Wet Location 120V White Baffle E26 Es T24 Ja8 T20, DK6-18W/12.5/950-D-120-W/B | EiKO
EiKO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DK6-18W/12.5/950-D-120-W/B
UPC:
Availability:
Usually ships in 1 week.
Weight:
0.75 LBS
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Base Type:
E26
Bulb Shape:
T24
Color Temperature:
5000K
Color:
White
Base Type:
E26
Bulb Shape:
T24
Call for price
QUESTIONS?
MOUNTING | ACCESSORIES | REQUESTS | VOLUME | PRICING
CALL 888-3-2-LIGHT
Downlight Kit 6In. 18W 1250lm 90CRI 5000K Dim Wet Location 120V White Baffle E26 ES T24 JA8 T20
  • Manufacturer: EiKO
  • Item #: DK6-18W/12.5/950-D-120-W/B
  • Minimum Order Quantity: 1
  • UPC: 031293103505
  • Dimensions: height 80 mm, width 205 mm, length 195 mm